Старт курсу
25 жовтня
Кількість занять
8 занять
Дні навчання
ПОНЕДІЛОК ТА СЕРЕДА 19:00
Тривалість заняття
1 ГОД. 30 ХВ.
Опис курсу
Базовий курс QA створений, щоб допомоги структурувати та охопити основні аспекти тестування.
Навчання проходитиме у форматі презентацій та воркшопів. Додаткові матеріали для самостійного навчання та домашні завдання будуть доступні у відповідному каналі комунікації. Будемо вчити як писати тест кейсти та чеклісти, складати вимоги до продукту, знаходити помилки у програмі та створювати відповідні звіти.

План курсу
Introduction to Testing. Project Roles. SDLC. Bug Report.
Requirements analysis. Test and project documentation.
Types of Testing.
Test design techniques.
WEB application testing (Browser Developer Tools).
Mobile application testing.
Project work. Revision theory.
Graduation. My first job as QA Engineer. How to start?
Викладачі

Оксана Красницька
Team Lead
Senior QA Engineer at Vakoms
FAQ
Я з іншого міста. Чи можу я стати учасником?
Через карантинні обмеження заняття відбуватимуться онлайн, тому Ви матимете змогу навчатись віддалено.
Як відбувається процес навчання?
Програма курсу розрахована приблизно на 4 тижні, складається з 8 занять, два рази на тиждень (понеділок та середа).
Базовий курс QA включає як лекції, так і практичні заняття. Одне заняття триватиме 1.5 год, з 19:00-20:30.
Перша частина навчання проходитиме у форматі презентацій, питання-відповіді, робота в групах. Презентації, додаткові метеріали для самостійного навчання та домашні завдання будуть доступні у відповідному каналі комунікації. Домашні завдання: будемо вчитися писати test cases, checklists, bug reports, складати вимоги до продукту, аналізувати вимоги та шукати баги в документації. Робити домашні завдання потрібно, навіть якщо невпевнені, що робите правильно (так як все буде перевірено викладачем та зможете отримаєте зворотній зв'язок'). Використовувати різні типи тестування та дизайн техніки не лише на веб чи мобільних додатках, а й на предметах побуту. Друга частина буде у форматі воркшопів.
Чи допомагаєте ви з працевлаштуванням?
Курс QA розрахований на отримання базових знань. Це лише перша ступінь на шляху до освоєння професії "QA інженер". Якщо в компаніях-партнерах на момент закінчення курсів буде відкрита вакансія, найкращим студентам будуть надані рекомендації.
Що потрібно буде робити на заняттях?
Активно слухати, не зазубрювати теорію, a старатися зрозуміти, не боятися ставити запитання під час заняття чи у відповідному каналі комунікації. Під час revision theory заняття повторюватимемо пройдений матеріал. На другій частині Roadmap паралельно з викладачем використовувати власні ноутбуки для тестування веб та мобільних додатків.
Що я буду вміти після проходження PLLUG QA (Manual)?
Все, в першу чергу, залежить індивідуально від кожного (вчитися самостійно, виконувати домашні завдання та відвідувати заняття). Є багато ресурів он-лайн, які пропонують ще більше інформації. PLLUG QA напрям допоможе структурувати ці знання, обговорити запитання, що цікавлять та відчути себе частиною команди.
Знання основних аспектів теорії тестування: SDLC, Requirements analysis. Test/Project documentation. Types of Testing. Functional/Non-functional. White/Gray/Black-box testing, Test design techniques. Bug. Bug report. Bug tracking systems.
Володіти базовими знаннями та практичними навичками: Web app testing (using Browser DevTools), mobile app testing (iOS/android). Створювати баг репорти, тест кейси та іншу документацію для тестування, яка буде розглянута під час заняття.